bilgi@tarhan.org +90 216 400 22 22/5096

Bilimden Sağlığa


Ekranların multidisipliner programı başladı.
Ülke TV ekranlarında yeni bir program başlıyor. Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesinin bilimsel ve uzman desteğiyle hazırlanan “Bilimden Sağlığa” programı, multidisipliner anlayışla merak edilen birçok konuya açıklık getirecek. Sağlıktan eğitime, nörolojiden teknolojiye, psikiyatriden kalp sağlığına, psikolojiden beyne kadar çok farklı konular uzmanları tarafından ele alınıyor, merak edilen sorular yanıtlanıyor..
“Bilimden Sağlığa” programı, Ülke TV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin bilimsel ve uzman desteğiyle hazırlanan “Bilimden Sağlığa” programı, psikoloji, psikiyatri ve nöroloji disiplinlerini bir araya getiriyor. 

“Sağlam Kafa Sağlam Vücut” diyerek sağlık ve eğitim başta olmak üzere toplumda en çok merak edilen konuların tartışılacağı programda birbirinden farklı konular işleniyor..
Gazeteci yazar Uğur Canbolat’ın sunumuyla Cumartesi, gazeteci yazar Şaban Özdemir’in sunumuyla Pazar günü saat 11.10’da ekrana gelecek “Bilimden Sağlığa” programında beyin, nöroloji, psikiyatri, psikoloji, kalp sağlığı, teknoloji, girişimcilik, AR-Ge, kariyer gibi birbirinden güncel yaşama dair birçok konu alanında otorite isimlerle ele alınıyor.
Akademisyenler katışıyor.
Programa Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi kadrosundan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Prof. Dr. Hüsnü Erkmen, Prof.Dr. Kaya Aksoy, Prof. Dr. Tayfun Uzbay, Prof. Dr. Sinan Canan, Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar, Doç. Dr. Gül Eryılmaz, Doç. Dr. Sultan Tarlacı, Yrd. Doç. Dr. Semra Baripoğlu, Yrd. Doç. Dr. Oğuz Tan, Yrd. Doç. Dr. Alper Evrensel, Uzm. Klinik Psikolog Yıldız Burkovik’in aralarında bulunduğu çok önemli isimler katılıyor.