bilgi@tarhan.org +90 216 400 22 22/5096

Çağın Vicdanı kulübünden Tarhan’a ziyaret…


Üsküdar Üniversitesi Çağın Vicdanı kulübü yönetim ekibi, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı makamında ziyaret etti.

Kulüp üyeleri Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a yıl içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerden, haftalık etkinliklerden ve alanında uzman hocalarla beraber yapılan etkinliklerden bahsetti ve Tarhan’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Ziyarete, Üsküdar üniversitesi mezunlarından eski kulüp başkanı Müberra Özdemir ve eski kulüp başkan yardımcısı Ayşenur Sılgan, Çağın Vicdanı kulüp başkanı Nur Sena Yılmaz, kulüp başkan yardımcısı Ümmü Gülsüm Gülsar ve yönetim kurulu üyesi Zehra ArasÜsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığından Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Özcan Demir, kulüplerden Sorumlu SKS Yönetici Yardımcısı Sadık Paksoy katılım sağladı.

Çağın Vicdanı kulübü faaliyetlerine destek olan hocalardan Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sevim Işık ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gamze Kağan kulüp üyelerine eşlik etti.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.